DOPOLNILNI IN DODATNI POUK
DOPOLNILNI IN DODATNI POUK OŠ OPLOTNICA 2022/2023 | |||||
DOPOLNILNI POUK | RAZRED | DAN | URA | PROSTOR | UČITELJ |
ZGO | 6., 7., 8., 9. | četrtek | 6. | učilnica GEO | Nina Razboršek |
TJA | 8., 9. | torek | 0. | učilnica TJA | Katja Oblak |
MAT,SLJ | 1. b | torek | 5. | učilnica 1.b | Ana Višič |
MAT, SLJ | 2. a | petek | 5. | učilnica 2.a | Maja Dečar |
MAT, SLJ | 2. b | petek | 5. | učilnica 2.b | Nevenka Belina |
MAT | 7. a, 7. b | ponedeljek | 0. | učilnica MAT | Lili Žnidarič |
MAT, SLJ | 1. a | torek | 5. | kabinet | Erika Golub |
MAT, SLJ | 4.a | torek | 0. | učilnica 4.a | Albina Fifer |
SLJ | 8., 9. | četrtek | 0. | učilnica SLJ | Nataša Črešnar |
KEM | 8., 9. | četrtek | 0. | učilnica BIO | Karmen Sirk |
MAT, SLJ | 4. b | ponedeljek | 0. | učilnica 4. b | Nada Celcer |
SLJ | 6., 7. | sreda | 0. | učilnica SLJ | Anita Leskovar |
MAT, SLJ | 3. b | torek | 0. | učilnica 3. b | Mateja Lipuš Tič |
MAT, SLJ | 3. a | ponedeljek | 0. | učilnica 3. a | Vesna Višnar |
BIO | 8., 9. | ponedeljek | 0. | učilnica biologija | Urška Fric |
MAT, SLJ | 5. b | petek | 0. | učilnica 5.b | Lea Leva |
MAT | 6. b | torek | 0. | učilnica MUC A | Duška Lovec |
MAT | 8. a, 8. b | sreda | 6. | učilnica MUC A | Gvido Hauptman |
MAT, SLJ | 5. a, 6. a | četrtek | 6. | učilnica 5.a | Martina Smogavec |
GEO | 6., 7., 8., 9. | ponedeljek | 0. | učilnica GEO | Alja Lamberger |
DODATNI POUK | RAZRED | DAN | URA | PROSTOR | UČITELJ |
MAT | 7. | ponedeljek | 0. | učilnica MAT | Lili Žnidarič |
SLJ | 8., 9. | četrtek | 0. | učilnica SLJ | Nataša Črešnar |
KEM | 8., 9. | četrtek | 0. | MUC-1 | Karmen Sirk |
SLJ | 6., 7. | sreda | 0. | učilnica SLJ | Anita Leskovar |
SLJ, MAT | 3. b | torek | 0. | učilnica 3. b | Mateja Lipuš Tič |
MAT, SLJ | 3. a | ponedeljek | 0. | učilnica 3. a | Vesna Višnar |
MAT, SLJ | 5. a, 6. a | četrtek | 6. | učilnica 5. a | Martina Smogavec |
MAT, SLJ | 5. b | petek | 0. | učilnica 5. b | Lea Leva |
MAT,SLJ | 1. b | torek | 5. | učilnica 1. b | Ana Višič |
MAT, SLJ | 2. b | petek | 5. | učilnica 2. b | Nevenka Belina |
MAT | 8. a, 8. b | sreda | 6. | učilnica MUC A | Gvido Hauptman |
MAT,SLJ | 1. a | torek | 5. | kabinet | Erika Golub |
MAT, SLJ | 2. a | petek | 5. | učilnica 2.a | Maja Dečar |
GEO | 6. – 9. | ponedeljek | 0. | učilnica GEO | Alja Lamberger |